capture

Tesztmenedzser

Budapest / Full-time

A Capture dinamikusan növekvő cég, amely 2009 óta a hazai és nemzetközi IT szolgáltatások piacának meghatározó szereplője. Nemzetközi nagyvállalatok számára biztosítunk üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat. Bővülő csapatunkba, komplex és innovatív projektjeinkre keresünk Tesztmenedzser munkatársat, projekt alapú munkavégzésre.

Feladatok:

  • Teszt terv elkészítése egyeztetve a projekt menedzserekkel, rendszerszervezőkkel és az üzleti oldali résztvevőkkel
    • Tesztelési módszertan meghatározása
    • Teszt erőforrások meghatározása (környezeti, infrastrukturális, humán)
  • Tesztben résztvevő területek által készített tesztesetek leszállításának felügyelete, azok feltöltése a tesztmenedzsment eszközbe
  • Tesztelési metódus bemutatása, tesztben résztvevők támogatása
  • Tesztadatok biztosítása a tesztelés megkezdéséhez adott időre
  • Teszt koordinálás a projekten belül
    • Értesítés küldése a tesztelés megkezdéséről és befejezéséről a tesztelésben érintettek felé (tesztciklusonként)
    • A teszt előre haladásának nyomon követése, hogy probléma esetén beavatkozhasson a határidők betartása érdekében. Minden olyan eseményt jelezzen, amely befolyásolja a tesztelést (kiszolgáló, domain visszaállítása, szokatlan terhelés a tesztkörnyezetben stb.)
    • A teszteléssel kapcsolatos hibák nyomon követése
    • Tesztkörnyezetek, tesztelők felé történő SPOC feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a projekt résztvevőivel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (OKJ vagy egyetem/főiskola)
  • Szoftvertesztelésben szerzett releváns operatív és vezetői gyakorlat
  • Különböző tesztmódszertanok ismerete
  • Tesztmenedzsment, hibamenedzsment alkalmazások ismerete
  • Angol nyelvtudás (nem szükséges a tárgyalóképes nyelvtudás, de előny)
  • Magas ISTQB ismeret, mind elméleti, mind gyakorlati használatban
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés
  • Banki, biztosító területen szerzett tapasztalat előny

Várjuk jelentkezésedet a cv@capture.eu e-mail címre!

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-mail address
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Tricise Gmbh Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 6102 81 2021
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 1 240 1946
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map