capture

Tesztautomatizáló mérnök

Budapest / Vollzeit

A Capture dinamikusan növekvő cég, amely 2009 óta a hazai és nemzetközi IT szolgáltatások piacának meghatározó szereplője. Nemzetközi nagyvállalatok számára biztosítunk üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat. Bővülő csapatainkba, komplex és innovatív projektjeinkre keresünk teszt automatizáló mérnököt.

Főbb szakmai feladatok:

  • Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban senior teszt automatizáló mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
  • Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete
  • Teszt automaták implementálása
  • Részvétel a teszt keretrendszer fejlesztésében
  • Visszajelzés adása a tesztcsapat számára
  • Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése
  • Continuous integration scriptek karbantartása
  • Projekthez kapcsolódó feladatok:
  • Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)
  • Termék kockázatok felismerése, figyelembevétele
  • Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé
  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból
  • Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
  • Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Tesztautomatizálásban szerzett 3 év tapasztalat
  • Tetszőleges programozási nyelvben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • HTTP alapú szolgáltatások, Web és desktop alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Continuous Integration ismerete (pl.: Jenkins, GO)
  • Java programozási tapasztalat
  • Git vagy SVN ismeret
  • JMeter ismeret
  • Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Egyéb elvárások:

  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód
  • Analitikus probléma - megközelítés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Rugalmasság
  • Eredményorientált szemlélet
  • Kreativitás

Előnyt jelent:

  • Test Complete ismeret
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Atlassian termék ismerete (Jira, Confluence, Bitbucket)

Amit kínálunk:

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák és csapat
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Stabil, fiatalos munkahely
  • Versenyképes fizetés (vállalkozók jelentkezését is várjuk)

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-Mail-Adresse
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Tricise Gmbh Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 6102 81 2021
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 1 240 1946
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map