capture

Szenior tesztelő (56809)

Budapest / Full-time

Feladatok:

  • Üzleti- és rendszerspecifikációk elemzése és felülvizsgálata
  • Tesztek tervezése, írása, futtatása, karbantartása
  • Tesztadatok megterveztetése és előállíttatása;
  • Tesztelés tervezése minden teszttípusra, tesztterv elkészítése, jóváhagyatása;
  • Tesztesetek írásának és tesztforgatókönyv kialakításának koordinációja;
  • Tesztelői csapat koordinációjának támogatása;
  • A tesztelésekhez és a futtatókörnyezethez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Defect management és reporting;
  • A tesztelésből kiesett hibák dokumentálása hibajegyekben
  • A hibajavítás nyomon követése, szoros együttműködés a fejlesztőkkel és a projektmenedzserekkel
  • Részletes tesztelési jelentések készítése, hibák nyomon követése, kezelése, átadása;
  • Tesztelési riportok és lezárt tesztjegyzőkönyvek határidőben történő átadása;
  • Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében
  • Tesztautomatizáló kollégák koordinálása
  • E2E tesztesetek tervezése implementálás előtt
  • Szükség esetén az automata tesztkészlet futtatása, futás eredmények kiértékelése

Tech stack:

  • X-Ray, Jira
  • E2E, API és UI tesztek
  • Performancia tesztek, Azure LoadTesting Tool
  • Java / SpringBoot / Maven
  • JUnit5
  • RestAssured
  • Selenide/Selenium
  • AssertJ
  • Allure Reporting Framework

Előny:

  • Banki, Payment projekten szerzett tapasztalat

Jelentkezését WEBOLDALUNKON keresztül is gyorsan és egyszerűen intézheti!

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-mail address
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Tricise Gmbh Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 6102 81 2021
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 1 240 1946
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map