capture

Manuális Tesztelő (55152)

Budapest / Full-time

Téma: Új számlavezető rendszer manuális tesztelése

Feladatok:

  • Tesztesetek kidolgozása a specifikációk alapján
  • Szoftverek tesztelési terveinek elkészítésében részvétel, tesztelés dokumentálása
  • Tesztterv szerint a tesztelés végrehajtása, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése, teszteredmények kiértékelése
  • Hibajegyek kezelése
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, projektvezetőkkel, tesztmenedzserekkel, üzleti csapattal, partnerekkel
  • Tesztelési célok meghatározásában való aktív részvétel
  • Saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Medior tesztelői tapasztalat (Szenior előny)
  • Banki rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat (Számlavezető előny)
  • Tesztmenedzsment eszköz használatban tapasztalat (Jira XRAY előny)
  • Erős angol nyelvismeret írásban, szóban egyaránt
  • ISTQB CTFL vagy magasabb minősítés
  • API tesztelésben szerzett gyakorlat

Jelentkezését WEBOLDALUNKON keresztül is gyorsan és egyszerűen intézheti!

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-mail address
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Tricise Gmbh Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 6102 81 2021
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 1 240 1946
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map