capture

Senior iOS fejlesztő (56164)

Budapest / Vollzeit

Időtartam: 0,5-1 év
Kezdés: Mihamarabbi kezdéssel
Munkavégzés módja: Hibrid, heti 2 nap bejárással

A pozíció lehetőséget kínál arra, hogy a banki fejlesztési és biztonsági sztenderdeknek megfelelően dolgozzon egy professzionális csapatban. Amennyiben rendelkezik tapasztalattal az iOS alkalmazások fejlesztésében és a digitális innovációk terén, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • iOS alkalmazások fejlesztése, karbantartása és kiadása
  • Modern, CleanCode alapú kódírás és a SOLID elvek betartása
  • REST megoldások integrálása és alkalmazása
  • A fejlesztési folyamatok optimalizálásában és automatizálásában való közreműködés
  • Részvétel a csapatmunkában és a projektek sikeres végrehajtásában

Elvárások:

  Szakmai tapasztalat:

  • 2-5 év tapasztalat digitális csatornák fejlesztése terén
  • Több év tapasztalat iOS alkalmazások fejlesztésében, kiadásában

  Technikai ismeretek:

  • Magabiztos Swift nyelv, SWIFT UI és iOS SDK ismeret
  • CleanCode használata, SOLID elvek ismerete
  • REST megoldások és integrációk ismerete
  • GitHub, JIRA, Confluence rendszerek ismerete

  Személyes készségek:

  • Kiváló stressztűrés és konfliktuskezelési képesség
  • Jó angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus képességek
  • Önálló munkavégzésre való képesség és kezdeményezőkészség

Amennyiben megfelel a fenti követelményeknek, és érdekli a pozíció, kérjük, jelentkezzen most, hogy részt vehessen egy izgalmas projektben!

Jelentkezését WEBOLDALUNKON keresztül is gyorsan és egyszerűen intézheti!

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-Mail-Adresse
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Tricise Gmbh Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 6102 81 2021
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 1 240 1946
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map