capture
Ab dem 19. März 2024 wird unsere Geschäftseinheit, die bisher auf Broadcom-Produkte und damit verbundene Dienstleistungen spezialisiert war, unter der Marke Tricise brand weitergeführt. Weitere Informationen finden Sie in unserer offiziellen Mitteilung unter https://capture.eu/article/news/rebranding oder direkt unter www.tricise.com.

Senior System Analyst (49124)

Budapest / Vollzeit

Agilis szervezeti modellben dinamikusan működő IT csapatba keresünk banki ügyfelünkhöz rendszerelemzőt.

Feladatok

  • Új megoldások tervezésében/végrehajtásában aktív közreműködés
  • Pénzforgalmi rendszerek IT összefogói szerepkörének ellátása
  • Üzleti-, leánybanki társterületekkel szoros együttműködés
  • Üzleti igényekből technikai/funkcionális specifikációk készítése
  • Az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása
  • Kapcsolat tartás az IT társterületekkel, valamint külföldi szállítóval
  • Jelentések, riportok készítése
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásában támogatás nyújtása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/gazdasági végzettség és/vagy legalább 5 éves pénzintézeti, releváns tapasztalat
  • Workflow folyamatokban és alkalmazások/rendszerek közötti hibakeresésben szerzett tapasztalatra (log elemzés, trace)
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó rendszerszervezői ismeret
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett, releváns munkatapasztalat
  • Szakmai, aktív, legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Proaktív, határozott fellépésű, aki gyorsan tud reagálni a változó prioritásokra
  • Képes out of the box gondolkodni
  • Precizitás jellemzi a munkájában, kiemelkedő kommunikációs és tárgyaló készségekkel rendelkezik
  • Adatmodellező szoftverek használatában jártas (pl.: Vízió, drow.io, Enterprise Architect)
  • Oracle adatbázis lekérdezéshez szükséges SQL ismeretek

Előny

  • Banki folyamatok ismerete
  • Az agilis módszertani és termék (Atlassian) ismerete

Jelentkezését WEBOLDALUNKON keresztül is gyorsan és egyszerűen intézheti!

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-Mail-Adresse
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Tricise Gmbh Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 6102 81 2021
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 1 240 1946
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map