Junior PPM technical consultant

Budapest / Full-time

A Capture dinamikusan növekvő cég, amely 2009 óta a hazai és nemzetközi IT szolgáltatások piacának meghatározó szereplője. Nemzetközi nagyvállalatok számára biztosítunk üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat. Bővülő csapatainkba, folyamatosan induló komplex és innovatív projektjeinkre keresünk Junior technikai tanácsadó munkatársat.

Feladatok:

  • CA PPM alkalmazás telepítése
  • CA PPM alkalmazás konfigurálása, rendszer testre szabása ügyfél igények alapján
  • Workflow-k építése CA PPM alkalmazáson belül
  • GEL script-ek írása
  • Riportok készítése (Business Objects / Jaspersoft / Microsoft BI)
  • Ügyfelek CA PPM rendszereinek támogatása
  • Részvétel belföldi és külföldi projektekben

A feladatok során használt technológiák:

  • JavaScript
  • GEL script
  • JAVA
  • SQL
  • XML
  • Rest API
  • SOAP
  • Linux, Windows alapszintű ismeret

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • Aktív németnyelv tudás
  • Aktív angolnyelv tudás

Amit kínálunk:

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák és csapat
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Stabil, fiatalos munkahely
  • Versenyképes fizetés (vállalkozók jelentkezését is várjuk)

Ha érdekel a fenti pozíció és szeretnél a csapatunk része lenni, vedd fel velünk a kapcsolatot, és a pozíció megnevezésével küldj egy e-mailt a cv@capture.eu címre.