capture

Teszt elemző, senior test analyst (bank)

Budapest / Full-time

A Capture dinamikusan növekvő cég, amely 2009 óta a hazai és nemzetközi IT szolgáltatások piacának meghatározó szereplője. Nemzetközi nagyvállalatok számára biztosítunk üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat. Tesztelő csapatunkba keresünk Test analyst munkatársat, az egyik legnagyobb hazai bank tesztelési feladatainak támogatására.

Feladatok:

  • az elkészült részletes design dokumentumok alapján tesztelés előkészítése, érintett területekről az ehhez szükséges erőforrások beazonosítása, a tesztelési módszertan meghatározása
  • tesztelési forgatókönyvek kialakítása, tesztesetek készítése, végrehajtása napi bankolás területen (elsősorban számla, fizetésforgalom és kapcsolódó funkciók, pl. díjak, jutalékok).

Elvárás:

  • komplex projektekben részvétel (tesztelő, teszt menedzser, teszt koordinátorként)
  • számla, fizetésforgalmi funkciók üzleti ismerete
  • folyékony angol nyelvismeret írásban, szóban

Előny:

  • T24/TPH érintett moduljainak ismerete
  • üzleti elemzőként szerzett tapasztalat napi bankolás területen
  • Jira, Adaptavist ismerete
  • fizetésforgalmi teszttámogató eszközök működtetésével kapcsolatos tapasztalat
  • teszt automatizálási tapasztalat
  • számlaképesség

Preferált kezdés: amint lehetséges

Munkavégzés helye: 9. kerület

Ha érdekel a fenti pozíció, vedd fel velünk a kapcsolatot, és a pozíció megnevezésével ill. önéletrajzoddal jelentkezz a cv@capture.eu e-mail címen.