capture

Solution architect

Budapest / Full-time

A Capture dinamikusan növekvő cég, amely 2009 óta a hazai és nemzetközi IT szolgáltatások piacának meghatározó szereplője. Nemzetközi nagyvállalatok számára biztosítunk üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat. Bővülő csapatainkba, komplex és innovatív projektjeinkre keresünk Solution architect munkatársat.

Feladatok:

  • A cég adatainak és szolgáltatásait biztosító komponenseinek stratégiai döntés mentén való szétbontása: architektúra felmérés, tervezés, majd az átalakítás folyamatának menedzsmentje
  • Projektirányítás, az üzleti transzformáció sikeres levezénylése
  • Kapcsolattartás a projekt stakeholdereivel

Elvárások:

  • Van tapasztalatod vállalatirányítási rendszerek bevezetésében és üzemeltetésében (SAP, Oracle, Microsoft)
  • Vettél már részt architectként, CIO-ként és/vagy projekt menedzserként komplex nagyvállalati, nagyméretű, és sok szereplős projektekben
  • A vállalati átalakulások (szétválás és összeolvadás) nem idegenek számodra, menedzseltél már ilyen jellegű projekteket
  • Technikai kérdésekben és üzleti oldalon is magabiztosan mozogsz
  • Rendelkezel project manager-i tapasztalattal is

Előny:

  • Előnyt jelent, ha az SAP-n túl SCADA-ban is van tapasztalatod
  • Energetikai szektorban is szereztél már tapasztalatot
  • ITIL/ PMP/ CAPM/ PRINCE2/ TOGAF minősítéssel is rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák és csapat
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Stabil, fiatalos munkahely
  • Versenyképes fizetés (vállalkozók jelentkezését is várjuk)

Ha érdekel a fenti pozíció és szeretnél a csapatunk része lenni, vedd fel velünk a kapcsolatot, és a pozíció megnevezésével küldj egy e-mailt a CV@CAPTURE.EU címre.