capture

Senior / Medior Full Stack fejlesztő

Budapest / Full-time

A Capture dinamikusan növekvő nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyvállalatok számára kínál vezető szoftvermegoldásokat és informatikai szolgáltatásokat. Több mint 250 ügyfelünk között megtalálhatók Nyugat-Európa legnagyobb és legjobb vállalatai. Több mint 100 fős csapatunk egy része a bécsi, frankfurti és zürichi irodáinkat erősíti, de ügyfeleinket leginkább a budapesti szolgáltatási központból szolgáljuk ki.

Ha érdekel a nemzetközi környezet és a nagyvállalatok működése; ha szeretnél professzionális, de nyitott és laza csapatban dolgozni; illetve, ha megismerkednél az informatika speciális és kurrens új szegmenseivel, akkor nálunk a helyed.

Munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

A munkakör alapvető célja:

Spring & Angular technológiai stackre épülő egyedi nagyvállalati rendszerek, illetve saját termékek tervezése és fejlesztése.

Feladatok:

  • Részvétel a fejlesztések technikai megtervezésében
  • Fejlesztési feladatok önálló vagy csapatban való leszállítása
  • Üzleti folyamatok megértése, részvétel az üzleti igények felmérésében
  • Aktív közreműködés a teljes fejlesztési ciklusban (igénykezelés, tervezés, fejlesztés, tesztelés, hibajavítás)
  • Technikai dokumentációk elkészítése
  • Leszállított fejlesztések után az ügyfelek számára fejlesztői támogatás (L3 support) biztosítása

Elvárások:

  • Minimum 4 év Angular Front-end / Java Back-end fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Angular (TypeScript) keretrendszer ismerete
  • Spring (Java) keretrendszer ismerete
  • REST technológia ismerete
  • NPM, Maven keretrendszer ismerete
  • Fejlesztői és fejlesztést támogató eszközök magabiztos használata
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (nem nyelvvizsga, hanem a napi munkában ténylegesen használható nyelvismeret)

Előnyt jelent:

  • Agilis módszerekben szerzett tapasztalat
  • Clean code irányelvek ismerete, használata
  • Build pipeline-ok ismerete
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Adatbázis-kezelők / SQL ismerete
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye és módja:

  • Alapesetben 4 nap home office hetente
  • Alapesetben 1 irodai nap hetente (1113 Budapest, Bocskai út 134-146., Dorottya Udvar)
  • A fentiektől eltérés igény vagy szükség esetén lehetséges
  • Ügyféligény esetén esetileg helyszíni munkavégzés lehetséges (akár Magyarországon, akár külföldön)
  • Rendszeres opcionális céges programok a csapatszellem fenntartására

Amiért nálunk érdemes dolgozni:

  • Változatos szakmai projektek, legújabb technológiák alkalmazása
  • Piacvezető, saját területükön elismert ügyfelek, akiktől lehet tanulni
  • Nemzetközi környezet, lehetőség külföldi projektekben való részvételre
  • Innovatív közeg, lehetőség termékfejlesztési projektekben való részvételre
  • Szakmai fejlődés lehetősége, karrierlehetőség
  • Szuper csapat, nyitott, családias kultúra
  • Remek irodai környezet, rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes juttatások

HTTPS://CAPTURE.EU/ARTICLE/SITE-CONTENT/CV-UPLOAD

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Wienerbergstrasse 11, Twin Tower A/15 Vienna 1100 +43 1 600 9436
E-mail address
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Capture Germany GmbH Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 174 333 4432
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 23 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 309 776 757
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map