capture

SAP TANÁCSADÓ

Budapest / Full-time

kollegákat keresünk projektmunkára

Az ideális jelölt legalább 2-5 év SAP projekt tapasztalattal rendelkezik, amit valamelyik modul SD / MM / PP / EWM / FI & PS területen szerzett, több full-life cycle projektben vett rész, angolul és magyarul magabiztosan kommunikál.

Kezdő dátum: 2023 január

A projekt várható időtartama: 12 hónap

Leterheltség: 50-100%

Munkavégzés módja: hybrid, de a remote munkavégzési lehetőség is adott

Helyszín: Budapest

Feladatok

  • Nemzetközi roll-out projektben való részvétel
  • Tanácsadás SD / MM / PP / EWM / FI & PS modulok területén, részvétel SAP bevezetésben
  • Üzleti folyamatok helyzetfelmérése, tervezése, koncepcióterv írása
  • Beállítások elvégzése, tesztelés, cutover feladatok
  • Hypercare és általános support feladatok ellátása nemzetközi ügyfélnél

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, modulreleváns tapasztalat (tanácsadói vagy vállalati oldalon)
  • Roll-out projektekben szerzett tapasztalat
  • SAP S / 4 HANA tapasztalat előny
  • Több vagy további SAP modulok ismerete előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség

Jelentkezés: cv@capture.eu

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-mail address
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Capture Germany GmbH Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 174 333 4432
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 309 776 757
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map