capture

Project Manager (DWH) (53196)

Budapest / Full-time

Adattárház projektvezető

Banki ügyfelünk számára keresünk Adattárház projektvezetőt.

Főbb feladatok

  • Felelős a projektkezdeményezések sikeres végrehajtásáért a tervezéstől a befejezésig
  • Projekttervek kidolgozása és végrehajtása a határidők és költségvetési korlátok figyelembevételével
  • Részvétel a projektcsapat összeállításában és irányításában, erőforrástervezés
  • Rendszeres kommunikáció és jelentések készítése a projekt állapotáról és előrehaladásáról a vezetőség és az érintett felek felé
  • Proaktív kockázatkezelés és problémamegoldás a projekt során
  • Eseti hibakezelések priorizálása a negyedéves vállalások sérülése nélkül
  • Projektfüggőségek kezelése

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás egy nemzetközi projekten
  • Jól összeszokott fejlesztői csapat és PO támogatás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőségek egy dinamikus, növekvő vállalatnál
  • Inspiráló és barátságos munkakörnyezet

Elvárások

  • Legalább 3-5 év tapasztalat DWH/adattárház területen projektmenedzsmentben
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka készségek, erős soft skill
  • IT fejlesztőkkel és tesztelőkkel való szoros együttműködésben tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség és stressztűrő képesség
  • Szervezőkészség és nagyfokú figyelem a részletekre
  • Tapasztalat a projektmenedzsment eszközökkel és módszerekkel, például Gantt-diagramok, Scrum stb.
  • Tárgyalóképes angol szóbeli és írásbeli nyelvtudás, a feladatokat nemzetközi szinten angolul kell egyeztetni
  • Scrum /agilis szállításban módszertani tapasztalat

Előny

  • Gyors tempójú, magas ownership munka etikett
  • Erős stakeholder management
  • Tapasztalat agilis negyedéves tervezésben
  • Projektmenedzser tanúsítvány (PMP, PRINCE2 stb.)
  • Jira és Confluence használat
  • Tapasztalat az Agile módszertanokkal
  • Informatikai infrastruktúra és szoftverfejlesztési ismeretek

Jelentkezését WEBOLDALUNKON keresztül is gyorsan és egyszerűen intézheti!

Our Offices in Europe

5 offices, 11 countries

Central Europe Austria Capture Consulting und IT Services GmbH. Gusshausstrasse 15/10 Vienna, 1040 +43 1 600 9436
E-mail address
Official website
Show on the map
Central Europe Germany Tricise Gmbh Dornhofstrasse 34 Neu-Isenburg 63263 +49 6102 81 2021
Central Europe Switzerland Capture (Switzerland) AG Einsiedlerstrasse 21 Schindellegi CH-8834 +41 765 858 708
Central Europe Hungary Capture IT Solutions and Consulting Plc. Bocskai ut 134-146. E. Budapest 1113 +36 1 240 1946
Western Europe Spain Tricise SL Plaza legión espanola 10 Valencia 46010 +34 686 486 338
offices map offices map