capture

Pénzügyi asszisztens

Budapest / Full-time

A Capture dinamikusan növekvő cég, amely 2009 óta a hazai és nemzetközi IT szolgáltatások piacának meghatározó szereplője. Nemzetközi nagyvállalatok számára biztosítunk üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat.

Innovatív, nemzetközi csapatunkba keresünk a társaság működésével összefüggő pénzügyi feladatok elvégzéséhez Pénzügyi munkatársat.

Feladatok:

  • számlák befogadásával és elszámolásával kapcsolatos adminisztrációs és egyéb szervezői, valamint ellenőrzési feladatok ellátása
  • a vevő partnerek folyószámláinak integrált ügyviteli rendszerben történő egyeztetése, rendezése
  • vevői kinntlévőségek nyomonkövetése és behajtása.
  • számlák könyvelésre történő előkészítése
  • vevői egyenlegközlők kiküldése, egyeztetése, visszaigazolása partnerek felé.
  • teljesítés igazolások, megrendelők ad-hoc előkészítése
  • egyéb belső pénzügyi elszámolások előkészítése
  • belső pénzügyi nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
  • számvitellel történő egyeztetés a pénzügyi számviteli tételek vonatkozásában.
  • egyéb, a feladatkörhöz kapcsolódó adminisztratív vagy szervezői feladatok

Elvárás

  • minimum középfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
  • pénzügyi-számviteli területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office Excel program használati készség
  • megbízhatóság, precizitás, rendszerező munkavégzés;
  • ügyfélközpontúság, jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelv ismerete és írásbeli használata
  • Kulcs Soft ügyvitel / számlázó használatában tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családias hangulatú munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Évvégi bónusz lehetőség

Munkavégzés helye

1113  Budapest, Bocskai út 134-136.

Kezdés: azonnal

Ha érdekel a fenti pozíció, vedd fel velünk a kapcsolatot, és a pozíció megnevezésével ill. önéletrajzoddal jelentkezz a  recruitment@CAPTURE.EU e-mail címen.